SERWISY WWW

Wejście na Twoją stronę internetową to wejście do Twojego biura!


Strona internetowa to często pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją firmą. Przeciętny użytkownik internetu potrzebuje około 10 sekund, aby uznać, że odwiedzana strona jest tym czego szuka. Im lepiej Twój serwis www wypada pod względem wizualnym, tym lepiej odbierane są słowa opisujące Twoje usługi i produkty.

Smartphony odpowiadają już za większość odwiedzin serwisów internetowych! Priorytetem jest więc, aby zapewnić łatwe i wygodne przeglądanie treści Twojej strony za pomocą urządzeń mobilnych.

Projektujemy i wdrażamy strony korporacyjne oraz strony wizytówkowe dla każdego rodzaju biznesu. Tworzymy w technologii RWD (Responsive Web Design) która umożliwia dostosowanie układu strony do rozdzielczości urządzeń na których strona jest wyświetlana. Rozwiązanie to zapobiega problemom z prezentacją serwisu na małych ekranach oraz pozwala zrezygnować z przygotowywania dodatkowej, mobilnej wersji serwisu.

Tworząc serwisy www, dbamy o to, by ich wygląd odzwierciedlał w pełni charakter prowadzonego biznesu oraz spełniał wszystkie warunki atrakcyjnego i przyjaznego użytkownikowi serwisu internetowego. Zapewniamy dostosowanie strony do zaleceń Google. Dbamy o odpowiednią optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Oferujemy


Serwisy i portale korporacyjne,

Serwisy wizerunkowe,

Portale informacyjne i branżowe,

Serwisy społecznościowe,

Strony mobilne,

Sklepy internetowe

Dodatkowo oferujemy: pomoc w zakupie odpowiedniej domeny, utrzymanie strony na serwerze, firmowe skrzynek e-mail, prowadzenie stron www

NASZE REALIZACJE

DrobexZakres usług:
#social mediaSprawdź szczegóły

CopernicusZakres usług:
#content marketingSprawdź szczegóły

Zaremba Int. AcademyZakres usług:
#www
#social media
#seo/sem


Sprawdź szczegóły

SZYBKI KONTAKT

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o współpracy? Napisz albo zadzwoń: 516 925 670