TWORZYMY RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Serwisy WWW

Strona internetowa to często pierwszy kontakt potencjalnego klienta z firmą. Przeciętny użytkownik internetu potrzebuje zaledwie 10 sekund, aby uznać, że odwiedzana strona jest tym czego szuka. Im lepiej Twój serwis www wypada pod względem wizualnym, tym lepiej odbierane są słowa opisujące Twoje usługi i produkty. Coraz częściej odwiedzamy strony korzystając z telefonów, które mamy zawsze pod ręką. Tablety i smartphony odpowiadają już za 15% odwiedzin serwisów internetowych! Powinniśmy więc zapewnić łatwe i wygodne przeglądanie treści naszej strony za pomocą urządzeń mobilnych.

Projektujemy i wdrażamy strony korporacyjne oraz strony wizytówkowe dla średniego i małego biznesu. Tworzymy w technologi RWD (Responsive Web Design) która umożliwia dostosowanie układu strony do rozdzielczości urządzeń na których strona jest wyświetlana. Rozwiązanie to zapobiega problemom z prezentacją serwisu na małych ekranach oraz pozwala zrezygnować z przygotowywania dodatkowej, mobilnej wersji serwisu.

Tworząc dbamy o to, by wygląd strony naszego Klienta odzwierciedlał w pełni charakter jego biznesu oraz spełniał wszystkie warunki atrakcyjnego i przyjaznego użytkownikowi serwisu internetowego. Zapewniamy dostosowanie strony do zaleceń Google. Dbamy o odpowiednią optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

W serwisach które tworzymy stosujemy nasz autorski system CMS (Content Management System). Umożliwia on łatwą edycję zawartości strony bez konieczności zewnętrznego wsparcia. Oferowane przez nas rozwiązania są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają doświadczenia z zakresu informatyki.

Tworzymy

Strony firmowe,

Serwisy i portale korporacyjne,

Serwisy wizerunkowe,

Portale informacyjne i branżowe,

Serwisy społecznościowe,

Strony mobilne,

Sklepy internetowe.


Dodatkowe usługi

Pomoc w zakupie odpowiedniej domeny,

Utrzymanie strony na serwerze,

Założenie firmowych skrzynek email,

Prowadzenie stron www,

Monitoring ruchu na stronie www i optymalizacja,

Pozycjonowanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania lub chcesz umówić się na prezentację? Odezwij się do nas.