PLANUJEMY STRATEGIĘ KOMUNIKACJI

Coraz większym wyzwaniem staje się komunikowanie z konsumentem na wielu urządzeniach i w coraz większej liczbie dostępnych mediów. Na znaczeniu zyskuje to, gdzie i jak opowiemy o naszym produkcie, oraz czym przekonamy klienta do zakupu lub skorzystania z naszych usług. Planujemy strategię komunikacji wybierając odpowiednie kanały do dystrybucji przekazu. Opracowujemy materiały, które będą wykorzystane w komunikacji oraz kampaniach.

REALIZUJEMY KAMPANIE REKLAMOWE

Naszym celem jest budowanie dobrych relacji między konsumentem a marką. Oferujemy szereg działań polegających na rozpowszechnianiu informacji w społeczności internautów. Tworzymy wartościowe treści i przekazujemy je w ciekawy sposób, budując profesjonalny oraz pozytywny wizerunku firmy lub konkretnego produktu/usługi. Realizujemy kampanie reklamowe spójne ze strategią marek naszych Klientów. Wspieramy działania sprzedażowe wykorzystując potencjał internetu oraz innych innowacyjnych form komunikacji.

MONITORUJEMY I DOSTARCZAMY INFORMACJE

Dziś decyzje o zakupie podejmowane są na podstawie informacji i opinii wyszukanych w internecie, dlatego wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, aby móc monitorować co mówi się na temat wybranej marki, produktu lub wskazanych słów kluczowych. Zdobywamy i dostarczamy cenne informacji o zachowaniach i upodobaniach klientów, jak również o działaniach konkurencji.

TWORZYMY PROJEKTY KSZTAŁTUJĄCE ODPOWIEDNIE WYOBRAŻENIE O MARCE

Dobieramy odpowiednie narzędzia oraz opracowujemy materiały które mają wspierać działania sprzedażowe naszych Klientów. Dbamy aby wszystkie elementy identyfikujące, oddawały charakter działalności naszego Klienta, były spójne i przemyślane. Wykonujemy kompleksowe systemy identyfikacji wizualnej począwszy od stworzenia logotypu, wizytówki, po zaprojektowanie firmowej strony internetowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania lub chcesz umówić się na prezentację? Odezwij się do nas.